השיר Hey Brother להורדה, השיר בביצוע של . ניתן לצפות בקליפ של השיר Hey Brother בביצוע של Avicii. מילים לשיר Hey Brother מצורפות מטה. להורדת השיר יש ללחוץ על הקישור "Hey Brother להורדה" מתחת למילים של השיר. ההורדה הינה ישירה מאתר יוטיוב באיכות טובה. האזנה נעימה!
דף הבית » שירים לועזיים חדשים » Hey Brother

מילים לשיר Hey Brother בביצוע של

Hey brother, there’s an endless road to re-discover.
Hey sister, know the water's sweet but blood is thicker.
Oh if the sky comes falling down, for you, there’s nothing in this world I wouldn’t do.
Hey Brother | %blog_title%

Hey brother, do you still believe in one another?
Hey sister, do you still believe in love I wonder?
Oh if the sky comes
...
דרג את השיר:
3,380 צפיות
  • 09/12/2013 / מערכת Charts הדי.ג'יי השוודי הלוהט Avicii משחרר היום (10.12) קליפ ללהיט החדש שלו "Hey Brother" מתוך אלבום הבכורה שלו True. הקליפ פורט על נימי הרגש כשהוא בנוי בעריכה מקבילה בין סצנות המתחקות אחרי החברות בין שני אחים הגדלים יחד, לבין אובדן האח הגדול שאינו שב מן הקרב והרצון להנציח את זכרו. כנסו לצפות!
  • 02/09/2013 / מערכת Charts תשכחו מהפוליו, שימו בצד את האיום הכימי ותתכוננו לפתוח את השנה החדשה עם הדי.ג'יי הבינלאומי הלוהט Avicii שמגיע להופיע במסיבת ראש השנה החגיגית שתתקיים ביום חמישי הקרוב (5.9) בגני התערוכה בתל אביב. אחרי שהוא שיגע את העולם עם הלהיט הקודם שלו, הוא מוציא סינגל חדש בשם "You Make Me". כנסו לשמוע!
  • 01/08/2013 / מערכת Charts עזבו אתכם מתפוח בדבש. אחרי שהופיע כאן לראשונה בשנה שעברה, הדי.ג'יי הבינלאומי המצליח אביצ'י ינחת בגני התערוכה בתל אביב בראש השנה, ה-5 בספטמבר, ויפתח לנו את השנה במסיבה צבעונית וסוחפת במיוחד. עכשיו הוא משחרר קליפ ללהיטו החדש "Wake Me Up" בו הוא משתף פעולה עם זמר הנשמה אלו בלאק. כנסו לצפות!
  • 08/07/2013 / מערכת Charts אחרי שהופיע כאן לראשונה בשנה שעברה, ישוב הדי.ג'יי השוודי Avicii, או בשמו האמיתי טים ברגלינג, להופעה נוספת בישראל בראש השנה, ה-5 בספטמבר. הדי.ג'יי הבינלאומי המצליח שבימים אלה נוחל הצלחה גדולה בארץ ובעולם עם הלהיט החדש שלו "Wake Me Up" יופיע בגני התערוכה לאור יום במה שמכונה "Day Party". לפרטים - כנסו!
  • 16/06/2013 / שיר אדיר הוא אמנם רק בן 23, אבל נראה שהמפיק המוזיקלי השבדי Avicii בהחלט יודע דבר או שניים על החשיבות הרבה של חיפוש הסאונד הבא וכמה לא טוב להישאר תקוע במקום. זה הרי כל העניין כשאתה מפיק מוזיקלי, לא? עכשיו הוא מוציא סינגל שבו הוא ממציא את עצמו מחדש ומשתף פעולה עם זמר הסול אלו בלאק (שאחראי על המגה להיט "I Need a Dollar" מלפני שלוש שנים) בשיר חדש בשם "Wake Me Up" שאפשר להמר שהוא הולך לככב גבוה במצעדי המוזיקה. קחו שיר שמזכיר בלחן שלו את "Next To Me" המצוין של אמילי סנדה, שדכו לו זמר סול איכותי,

כתיבת תגובה