השיר כל הימים להורדה, השיר בביצוע של . ניתן לצפות בקליפ של השיר כל הימים בביצוע של שי גבסו. מילים לשיר כל הימים מצורפות מטה. להורדת השיר יש ללחוץ על הקישור "כל הימים להורדה" מתחת למילים של השיר. ההורדה הינה ישירה מאתר יוטיוב באיכות טובה. האזנה נעימה!
דף הבית » שירים ישראליים » כל הימים

מילים לשיר כל הימים בביצוע של

עכשיו שאת רחוקה
תני לי להגיד לך
שנסעת והלכת
הצלחתי להסתיר משאלה
כל הרגעים הסתירו
כל החלומות הסתירו
כל הימים - שי גבסו
ולא הספקתי להגיד לך ש

כל הימים
איך אני בדרך אלייך
לראות את שפתייך
לחבק
...
דרג את השיר:
2,082 צפיות
  • שי גבסו הגיע לאולפן השקוף של וואלה! NEWS במסגרת המצעד של וואלה! תרבות ו-103FM רדיו ללא הפסקה וביצע את השיר "מרלן" כמחווה לזוהר ארגוב
  • הזמר והיוצר שי גבסו, דתי לשעבר ומחבר שירי מחאה, מפרסם מכתב אישי לעמיר בניון, בו הוא מבקש ממנו להפיץ אהבה ומאשים במצב את המנהיגים שמשקרים: "נראה להם שכולנו בני האדם באותו הצד.. מנהיגים אמיתיים רואים מעבר לשם, לזהות, למקום המגורים ולדת.. הם מנסים ללכד אותנו על ידי שנאה.. מי שלא חושב על מלחמה זה לא אומר שהוא בבועה. כל בני האדם רוצים אהבה ויש כאלה שרק לא מבינים"
  • השיר הפרובוקטיבי של עמיר בניון עורר סערה לא קטנה ברשת, אבל היו אלה דווקא חבריו הזמרים שבחרו לשתוק. עד שהגיעו שי גבסו ואריאל זילבר, שהגיבו - כל אחד מכיוון אחר. אידיאליסטיים האמנים האלה
  • בכל שבוע, בבית של המוסיקה הישראלית בוחרים העורכים והשדרים של רשת גימל ...
  • בכל שבוע, בבית של המוסיקה הישראלית בוחרים העורכים והשדרים של רשת גימל ...
  • שי גבסו בביצוע אקוסטי ל'ארים ראשי' בתכניתם של אסי עזר ודפנה לוסטיג. א'-ה' 08:00 - 10:00 בתחנות רדיו תל אביב, רדיו חיפה ורדיו 99.5 חם אש. צילום ועריכה: טל טנצר. סאונד: עומר דונסקי.
  • שי גבסו לא מפסיק להפתיע. עכשיו הוא מוציא מחדש שיר תפילה מהאלבום שרק יצא, כדואט עם מאיה אברהם ומדגיש את האמונה שלו: "מערבבים בין אלוהים והדת והאנושות מתבלבלת". במקביל הוא מגלם גבר גרוש בסרט קומי, שהוא עצמו כתב לו את התסריט: "אני משתף פעולה עם החשיפה האישית בתקשורת כי יש בי רצון לחשוף ולשתף"

כתיבת תגובה